Anti bakterinis losjonas 50ml Padidinti

Anti bakterinis losjonas 50ml

3013

Naujas

Anti-bakterinis losjonas-kremas. Lengvai įsigeriantis losjonas su vitaminu E ir F, kuris maitina ir švelnina epidermį ir skatina odos ląstelių regeneraciją. Slopina odos senėjimą, sukeltą išorinių faktorių, saugo odą nuo infekcijų ir neutralizuoja nemalonų kvapą. Tinkamas naudojimui grožio salonuose kaip paskutin, užbaigiamasis procedūros žingsnis, arba namuose kasdieniniam naudojimui.

More details

5 vienetų

5,94 €

Pridėti prie pageidavimų

Daugiau informacijos

Ingridientai:

  • Cobiostabas – saugo odą nuo bakterijų ir grybelių, bet tuo pačiu metu nepažeidžia natūralių, apsauginių odos bakterijų. Ši medžiaga puikiai tinkama mūsų odos paviršiui, todėl kremais gali naudotis ir jautrią odą turintys žmonės. Mažina nemalonų kvapą.     
  • Trehalosė – disacharidas, saugantis ląstelių membranas, todėl drėgmė gali patekti į ląstelės branduolį, suteikdama odai atsinaujinimo funkciją. Turi stiprias hydroskopines funkcijas (sugeria drėgmę). Sugeria drėgmę iš aplinkos ir palaiko jos balansą odoje. Gerina odos atsinaujiniimą ir elastingumą. Sugeria kūno kvapą.    
  • Triethylio citratas – citrinos rūgšties dalis ir etanolis- natūralūs aktyvūs ingridientai, padedantys sumažinti Ph lygį ant odos paviršiaus, mažindamas prakaitavimą ir nemalonų kvapą (lėtina bakterijų dauginimąsi).       
  • Taukmedžio sviestas - turi maitinančių  medžiagų, vitaminų E ir F. Veikia kaip natūralus saulės blokas. Turi drėkinančių ir švelnnančių savybių. Lėtina odos senėjimą.    
  • Mango sviestas – turi drėkinančių ir švelninančių savybių, padeda atsinaujinti gilesniems odos sluoksniams. Veikia kaip gydomoji priemonė smulkioms žaizdoms ir mažina odos sudirgimą. Daro odą elastinga ir stipria.    
  • Simondsijų aliejus  –  dėka jo puikaus sutapimo su žmonių oda, jis suteikia epidermiui subalansuotą lipidų sluoksnį ir padeda išvengti dehidratacijos. Šis aliejus turi skvalanus (labai svarbus lipidas, kuris stiprina dermį), sočiasias rūgštis, vitaminus E ir F. Simondsijų aliliejus maitina ir švelnina odą. Tai vienas labiausiai vertinamų aliejų kosmetikoje.      
  • Lanolinas – matūralus ingridientas, kuris reguliuoja vandens lygį odoje ir minkština epidermį. Lengvai prasiskverbia į viršutinį odos sluoksnį, atstato apsauginį lipidų sluoksnį, mažina vandens netekimą ir drėkina odą. Atstao natūralų odos elastingumą.       
  • Alantoinas –  turi anti-uždegiminių savybių, mažina odos sudirgimą, drėkina, švelnina odą. Skatina gijimą. Kūdikių kremai dažnai taip pat turi alantoino.      

Susijusios prekės