UAB ''Skainera'' - oficialus profesionalių nagų priežiūros priemonių Mereneid-Sari ir Ritzy Nails  atstovas Lietuvoje.

Mereneid-Sari tai didelę patirtį nagų industrijoje turinti kompanija iš Estijos, kuri siekia suteikti savo vartotojui aukščiausią kokybę, patikimumą ir norą tobulėti. Visi Mereneid produktai yra kruopščiai atrenkami ir patikrinami. Jie pasižymi ne tik patvarumu, lengvumu dirbant, bet ir antialerginėmis savybėmis. Kiekvieno Jūsų nuomonė yra svarbi!

Ritzy Nails - profesionali, inovatyvi ir nuolat auganti nagų priežiūros kompanija iš Airijos. Ritzy nuolat siūlo vartotojui naujoves nagų rinkoje, neatsilieka nuo trendų, nuolat ieško sprendimų produktuose, kurie suteiktų maksimalų saugumą meistrui ir klientui. Didlė pasiūla spalvų spektre.

UAB ''Skainera'' įkurta tarptautinės nagų maistrės Neringos Skirgailienės.

Neringa Skirgailienė - daugybės konkursų prizinių vietų laimėtoja. 2003m. įgijo kosmetikės kvalifikaciją UAB ''Femina Bona'' grožio institute. Nuo to laiko daug tobulinosi nagų dizaino ir modeliavimo srityse pas įvairius meistrus kaip Julia Ryžakova (Ryga), Tracey Lee (Olandija), UAB ''Nagavita'', Virag Halasz (Vengrija), Nikolette Vertek (Vengrija), Natalia Larina (Lenkija) ir t.t. 

2012m. įgijo ITEC ir City&Guilds level 5 dėstytojo kvalifikaciją ''Beauty Academy'' koledže Airijoje.