UAB ''Skainera'' - oficialus profesionalių nagų priežiūros priemonių Mereneid-Sari atstovas Lietuvoje. Mereneid-Sari tai didelę patirtį nagų industrijoje turinti kompanija, kuri siekia suteikti savo vartotojui aukščiausią kokybę, patikimumą ir norą tobulėti. Visi Mereneid produktai yra kruopščiai atrenkami ir patikrinami. Jie pasižymi ne tik patvarumu, lengvumu dirbant, bet ir antialerginėmis savybėmis. Kiekvieno Jūsų nuomonė yra svarbi!

UAB ''Skainera'' įkurta tarptautinės nagų maistrės Neringos Skirgailienės.

Neringa Skirgailienė - daugybės konkursų prizinių vietų laimėtoja. 2003m. įgijo kosmetikės kvalifikaciją UAB ''Femina Bona'' grožio institute. Nuo to laiko daug tobulinosi nagų dizaino ir modeliavimo srityse pas įvairius meistrus kaip Julia Ryžakova (Ryga), Tracey Lee (Olandija), UAB ''Nagavita'', Virag Halasz (Vengrija), Nikolette Vertek (Vengrija), Natalia Larina (Lenkija) ir t.t. 

2012m. įgijo ITEC ir City&Guilds level 5 dėstytojo kvalifikaciją ''Beauty Academy'' koledže Airijoje.
Iki dabar vis tobulina savo įgūdžius ir teorines žinias, kad galėtų Jums suteikti aukščiausio lygio mokymus, patarimus ir pagalbą.

Mūsų  kompanija - tai profesionalus nagų modeliavimo ir dizaino centras. Mokymai vedami kvalifikuotos meistrės, turinčios nemažą darbo patirtį šioje srityje. Mokymai vedami tiek grupėmis, tiek individualiai. Suteiksime Jums visą reikalingą praktinę bei teorinę informaciją. Patarsime ir padėsime Jums net po kursų baigimo.

Kiekvienas Jūsų mums labai svarbus, todėl mielai kviečiami jungtis prie mūsų ir tobulinti savo žinias!