Suskilinėjusios odos atstatomasis balzamas 50g Padidinti

Suskilinėjusios odos atstatomasis balzamas 50g

3010

Naujas

Balzamas ramina sausą, suskilinėjusią odą. Akimirksniu suteikia palengvėjimą sausos odos simptomams (niežulys, tempimo jausmas) ir padeda išgydyti mažus įdrėskimus. Beta gliukanas 3% (nuo avižų), levandos ir rozmarinai stimuliuoja ląstelių veiklą raginiame sluoksnyje ir žaizdų gijimą, padaro epidermį minkštesnį.

More details

2 vienetų

16,60 €

Pridėti prie pageidavimų

Daugiau informacijos

Sistemingas naudojimas subalansuoja odos hidrolipidinį lygį, kuris skatina odos elastingumą , išlaiko drėgmę ir maina polinkį į skilinėjimą. Tinka diabetikams.

Naudojimas: mentele užtepkite 1,5 ml produkto. Tinka naudoti kaip bazini kremą parafino terapijai.

Labai efektyvus sistemingai naudojant namuose. Užtepkite ant sausų, suskilinėjusių vietų, uždėkite plonas medvilnines pirštines ar kojines ir palikite per naktį.

Ingredientai: • Lanolinas - Natūrali sudedamoji dalis, kuri reguliuoja vandens lygį odoje ir minkština epidermį. Įsiskverbia į viršutinius odos sluoksnius, lengvai atstato apsauginį lipidų sluoksnį, sumažina vandens netekimą ir drėkina odą. Atstato natūralų elastingumą natūralios odos, kurios dėka oda yra mažiau linksta į skilinėjimą. • Beta gliukanas - Pagerina organizmo imunitetą, didina odos ląstelių imuninę gynybą, makrofagų aktyvumą. Skatina žaizdų gijimą, atstato odos struktūrą, ramina sudirgimą. • Sacha Inchi aliejus - yra pagamintas iš Sacha Inchi riešutų iš Peru Amazonės, apima didelį omega-3, 6 ir 9 nesočiųjų riebalų koncentraciją. Atstato apsauginį hidro lipidų sluoksnį. • Vitaminas E - jaunystės vitaminas, neutralizuoja laisvuosius radikalus ir kovoja su odos senėjimu. Apsaugo odą nuo išsausėjimo, prarandimo savo tonuso ir elastingumo, mažina odos skilinėjimo grėsmę. • Vitaminas A - Pagerina funkcinį odos lygį, , gerina odos gebėjimą turėti drėgmės. Sumažina raukšles, atsiradusias dėl UV spindulių. • Levandų aliejus - turi antigrybelinių ir antibakterinių savybių. Mažina sudirginimą ir apsaugo odą nuo uždegimų. • Šalavijų aliejus - lėtina odos senėjimo procesą ir mažina uždegiminius procesus. • Rozmarinų aliejus - turi antiseptinių, antibakterinių ir antigrybelinių savybių. Efektyviai pagerina odos tonusą ir elastingumą.

Susijusios prekės